Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 20 cm |
| Item Width | 27cm |
| Item Weight | 0.15kg |
| Item Length | 17.5cm |
| Item Height | 12cm |
| Model Number | 18092604 |
| Material Composition | Pu |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | ZUOFILY |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.