Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 15 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Item Width | 13cm |
| Item Weight | 570g |
| Item Length | 27.5 |
| Item Height | 19cm |
| Model Number | MC1043 |
| Material Composition | Crazy horse leather |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | vintage |
| Main Material | Genuine leather |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.