Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 3 |
| Item Weight | 20 |
| Item Length | 9.5cm |
| Item Height | 7.5 |
| Model Number | coin bags |
| Material Composition | nylon |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | eTya |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.