Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 1 cm |
| Item Width | 19cm |
| Item Weight | 0.2kg |
| Item Length | 26.5cm |
| Item Height | 18.5cm |
| Model Number | ZL100-D |
| Material Composition | POLYESTER |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Letter |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | POLYESTER |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.