Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 2 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Weight | 2g |
| Item Length | 21cm |
| Item Height | 12cm |
| Model Number | Pencil Case |
| Material Composition | canvas |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.