Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 23 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 8.66inch |
| Item Weight | 40g |
| Item Length | 22cm |
| Item Height | 17.5cm |
| Material Composition | Canvas |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Letter |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Product type | Cosmetic Bags, Pencil Pouch, Makeup Bags, Custom Bag |
| Use1 | Bridesmaid Gifts |
| Use2 | Teacher Gift |
| Use3 | Merci Maitresse |
| Use4 | Toiletries Travel Pouch |
| Use5 | Wash Storage Pouch |
| Use6 | Organizer Bag |
| Use7 | Personalized customized bag |
| Use8 | Personalized Bag |
| Use9 | Custom Pouch |
| Use10 | Future Mariée |
| Use11 | Wedding Gifts |
| Use12 | Custom Logo Bag |
| Use13 | Coin Purses |
| Use14 | Small Bag |
Instock
There are no reviews yet.