Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.037 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 5 cm |
| Item Weight | 50g |
| Model Number | K508 |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.