Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 3 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Weight | 75g |
| Item Length | 28cm |
| Model Number | H036 |
| Material Composition | Nylon |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | OLOEY, BANKUO |
| CN | HUBEI, Wuhan |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.