Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | GUANG DONG Province, GUANG DONG Province |
| Item Length | 42cm |
| Material Composition | polyester |
| Strap Drop | 95cm |
| Model Number | TC1949 |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | Mihaivina |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | WAIST PACKS |
| waist pack bag | women messenger bags |
| lady's gift | shoulder bag |
| women waist pack | lady crossbody bag |
| women messenger bag leather | famous Brand Women bag |
| Crossbody Shoulder Bag | Small bags |
| style 1 | white fanny pack, luxury fanny pack, fanny packs |
| style 2 | fanny pack for women, women fanny pack, designer fanny pack |
| style 3 | fanny packs for women fashionable |
| style 4 | waist bag women, luxury waist bag, waist bags |
| style 5 | bum bag sport, female bag strap, hip bag women |
| style 6 | shoulder bag strap, shoulder bag hip hop, fanny bag for girl |
| style 7 | mobile phone bag, phone bag shoulder, chest bag women |
Instock
There are no reviews yet.