Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 35 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 13cm |
| Item Weight | 0.15kg |
| Item Length | 22.5cm |
| Item Height | 14cm |
| Shape | Box |
| Closure Type | No Zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | felt |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.