Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | GUANG DONG Province, GUANG DONG Province |
| Item Length | 28cm |
| Material Composition | pu |
| Model Number | Women's waist bag |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Cartoon |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | WAIST PACKS |
| Lining texture | polyester |
| applicable scenario | Daily matching |
| Type of outer bag | bag with lid |
| Hardness | Medium soft |
| material | nylon |
| size | 28*15.3*7.5cm/ |
| Opening method | zipper |
| package internal structure | Mobile phone bag |
| pop element | printing |
| style | cross-border movement |
| With or without interlayer | none |
Instock
There are no reviews yet.