Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 13cm |
| Item Weight | 70g |
| Item Length | 13.5 |
| Item Height | 24.5cm |
| Model Number | HSQ221025a |
| Material Composition | nylon |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | RPXBGUCKARHG |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| cn | Guangdong |
| color | black pink |
Instock
There are no reviews yet.