Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 12 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Iron wire tree |
| Scale | 1:8 |
| Type | Iron wire tree |
| Theme | Buildings |
| Material | Metal |
| Brand Name | MDWD |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Model | Iron wire tree |
| brand | MDWD |
| proportion | 1:30 |
| Color classification | Tasong 10cm, |
Instock
There are no reviews yet.