Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | eTya |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Size | 12.5*5*12.5cm |
Instock
There are no reviews yet.