Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 25 × 11 cm |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 75g |
| Item Length | 22CM |
| Item Height | 8cm |
| Model Number | makeup bag |
| Material Composition | polyester |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| support: | drop shipping, free shipping, |
| package list: | 1pc makeup bag |
| size: | 22x18x8 cm |
| function 1 | makeup bag |
| function 2 | Coin Toiletry Bag |
| function 3 | Travel toiletry bag |
| function 4 | Transparent Storage Bags |
| function 5 | Clear Makeup Bag |
| function 6 | Wash Bags |
| function 7 | Beauty Case Toiletry Bag |
Instock
There are no reviews yet.