Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 60g |
| Item Length | 19CM |
| Item Height | 9cm |
| Model Number | Cosmetic Bag |
| Material Composition | PVC |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Floral |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | PVC |
| Brand Name | eTya |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| 1 | makeup case |
| 2 | makeup pouch |
| 3 | makeup bag organizer |
| 4 | make up bag |
| 5 | toiletry bag |
| 6 | Transparent cosmetic bag |
| 7 | cosmetic bag organizer |
| 8 | Travel cosmetic bag |
Instock
There are no reviews yet.