Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 4cm |
| Item Weight | 40g |
| Item Length | 13 |
| Item Height | 13cm |
| Model Number | Cosmetic bag |
| Material Composition | Polyester |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Cartoon |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Use | Cosmetic bag, Sanitary pads bag, Lipstick bag |
| Gender | Girls, Women, Children, Woman |
| Feature1 | Portable cosmetic bag |
| Feature2 | Beautician gadgets organizer |
| Feature3 | Lipstick organizer bags |
| Bag for lipstick | Cosmetic bag girl, Toiletry bag kids |
| Women's cosmetic bag | Make up accessories organizer |
| Sanitary Pads Package | Girls diaper sanitary napkin storage bag |
| Support | Wholesale, Drop Shipping, Free Shipping |
Instock
There are no reviews yet.