Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 0.15kg |
| Item Length | 19cm |
| Item Height | 24cm |
| Material Composition | Nylon |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Floral |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | macroupta |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| name | Women Makeup Bags travel cosmetic bag |
Instock
There are no reviews yet.