Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.156 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 19 × 4 cm |
| Item Width | 6.2inch |
| Item Weight | 120g |
| Item Length | 9.8 |
| Item Height | 6.4inch |
| Model Number | K555 |
| Pattern Type | Floral |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.