Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 24 |
| Item Weight | 100 |
| Item Length | 25 cm |
| Item Height | 8 |
| Model Number | Plaid Cosmetic Bag |
| Material Composition | cotton |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Plaid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | MOJOYCE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.