Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 0.79inch |
| Item Weight | 0.04kg |
| Item Length | 5.51 |
| Item Height | 5.51inch |
| Model Number | mz2407182 |
| Pattern Type | Cartoon |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | CANVAS |
| Brand Name | miucatch |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.