Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 0.54kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 26cm |
| Model Number | BG-7529 |
| Material Composition | polyester |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Color | Black, Gray |
| Brand | BANGE |
Instock
There are no reviews yet.