Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 10 cm |
| Item Width | 11cm |
| Item Weight | 0.2kg |
| Item Length | 31cm |
| Item Height | 21cm |
| Model Number | Bag in bag |
| Material Composition | Nylon |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | Podcore |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.