Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Place Of Origin | ZHE JIANG Province, ZHE JIANG Province |
| Item Length | 31inch |
| Material Composition | PU leather |
| Strap Drop | 78cm |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Microfiber Synthetic Leather |
| Brand Name | qingguilv |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | WAIST PACKS |
| size | 31cm*10cm*15cm |
| use | Contains wallet phones and other items |
| Open the way | zipper |
| Features | adjustable |
| Applicable gender | female |
| performance | Waterproof security |
| Carrying method | Waist, diagonal, shoulder strap |
| Material | High waterproof PU Leather |
Instock
There are no reviews yet.