Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.119 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 3 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 0.13kg |
| Item Length | 23cm |
| Item Height | 16.5cm |
| Model Number | E1160 |
| Material Composition | Polyester |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.