Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.253 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Shape | Box |
| Pattern Type | fruit |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | POLYESTER, Cotton |
| Brand Name | MOJOYCE |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Cosmetic Organizer Bag | Makeup Storage Bag |
| Cosmetic Holder Bag | Portable Cosmetic Pouch |
| Cosmetic Bag | 250.00×160.00×160.00mm/9.84×6.3×6.3inch |
| Clutch Bag | 260x170x80mm/10.24×6.69×3.15inch |
| Pen Bag | 190×80.00×60.00mm/7.48×3.15×2.36inch |
Instock
There are no reviews yet.