Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.191 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 0.31kg |
| Item Length | 25 |
| Item Height | 13cm |
| Model Number | YK2051 |
| Material Composition | Microfiber Synthetic Leather |
| Shape | Barrel-shaped |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Normcore/Minimalist |
| Main Material | Microfiber Synthetic Leather |
| Brand Name | LYKEZIHU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.