Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 7 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 15 |
| Item Weight | 0.11 |
| Item Length | 25cm |
| Item Height | 16 |
| Model Number | bag |
| Material Composition | terylene |
| Shape | Box |
| Pattern Type | fruit |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | molfmy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.