Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Quantity of Items in Set | 10 |
| Warning | Can't eat |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 5477 |
| Scale | 1:1 |
| Type | 3V LED lamp model modification lamp |
| Theme | Buildings |
| Material | Plastic |
| Brand Name | WJDG-Model |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+ |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.