Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 101 × 31 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | Mainland China |
| Folded | No |
| Material | Metal |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | other |
| ltem Model Number | JHL-MB07-5 |
| Embedded Mattress Size | 75×54 inch/1905 x1370 mm |
| Net Weight | 37.4 lbs/16.97 kg |
Instock
There are no reviews yet.