Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 5 cm |
| Form | 1/3 |
| BJD/SD Attribute | Eyeball |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Warning | ma464 |
| Dimensions | 3-20mm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | MA460 |
| Plastic Type | PC |
| Type | Accessories |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 7-12Y, 12+y |
| Certification | CE |
| Item Type | Doll Accessories |
| Size | Crafts kids |
| Size1 | Plush eyes |
Instock
There are no reviews yet.