Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Applicable Season | Spring and Autumn |
| Applicable Scene | Daily |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Solid |
| Out Side Length | 101cm |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Material Composition | 62% viscose 30% polyamide 8%spandex |
| Collar | O-Neck |
| Decoration | Pockets |
| Style | Casual |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | COTTON |
| Closure Type | None |
| Brand Name | minglu |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Gender | MEN |
Instock
There are no reviews yet.