Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 1:12 1:6 dolls house miniature fish tank decorative ornament |
| Brand Name | GJCUTE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y |
| Material | PVC |
| Size | 4.5cm |
Instock
There are no reviews yet.