Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 9 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Theme | Animals & Nature, Transportation, Famous Buildings, Landscapes, Persons, Airplanes, trucks, Robots, Animals, Cars |
| Model Number | 10122 Model Toys Polisher |
| Recommend Age | 12+y, 18+, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Item name | DIY Model Toys Tools |
| Size | About 75×57.8x12mm |
Instock
There are no reviews yet.