Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Form | 1/3 |
| BJD/SD Attribute | Eyeball |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Warning | none |
| Dimensions | About 5mm |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | PC |
| Type | Accessories |
| Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Sichuan |
| Item Type | Doll Accessories |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.