Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Pockets |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | N24C017039 |
| Pant Style | regular |
| Length | shorts |
| Fit Type | LOOSE |
| Closure Type | button fly |
| Waist Type | high |
| Material | other |
| Style | Casual |
| Brand Name | mauroicardi |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Gender | MEN |
| Item Type | shorts |
| number | 705743117928 1=xs |
| KG | XS=0.412 kg XL= 0.469 kg |
Instock
There are no reviews yet.