Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 1 cm |
| Applicable Season | summer |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Print, abstract pattern |
| Model Number | CD1 |
| Pant Style | regular |
| Length | shorts, 44-47cm |
| Fit Type | LOOSE |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Waist Type | MID |
| Material | POLYESTER |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Gender | MEN |
| Item Type | shorts |
| Color | grey/ green /Purple |
| Size | M/L/XL/2XL |
| Feature | Quick Dry, Breathable, Anti-Wrinkle, Eco-Friendly |
| Product Name | Men Sports Shorts |
| Key Word | Male MMA Shorts |
| Fabric | 86polyester+14%Spandex |
| Sports Type | Running/Boxing/wrestling/Muay Thai/jiu jitsu/bjj |
| Kickboxing Shorts | Fighting Wear |
| Westling pants | Combat Shorts |
| Custom | Custom MMA Shorts |
Instock
There are no reviews yet.