Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.238 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Pockets |
| Pattern Type | |
| Pant Style | regular |
| Length | shorts |
| Fit Type | regular |
| Closure Type | Drawstring |
| Waist Type | MID |
| Material | POLYESTER, SPANDEX |
| Brand Name | LETSNAGOU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Gender | MEN, men |
| Item Type | shorts |
| product | men's anime shorts |
| style | Harajuku, Gothic, sports |
| Elastic waist | drawstring |
| mesh quick-drying shorts | Breathable comfortable, Moisture wicking |
| Applicable scene | Casual, basketball, fitness, sports, running, training, beach |
| casual shorts for men | men's basketball shorts |
| double layer shorts | 2 in 1 performance shorts |
Instock
There are no reviews yet.