Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Warning | no fire |
| Model Number | Count Cat Study |
| Dimensions | 17cm*11.5cm*10cm |
| Material | Wood |
| Brand Name | CUTEBEE |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Dollhouses |
Instock
There are no reviews yet.