Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Applicable Scene | BUSINESS |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | pg2023 |
| Style | Formal |
| Front Style | Flat |
| Pant Closure Type | zipper fly |
| Material | POLYESTER, Viscose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Gender | MEN |
| Item Type | Suit Pants |
| Measurement Error | Measuerd Lying Flat, There Can Be 1~3cm Differences. |
Instock
There are no reviews yet.