Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Applicable Season | Autumn And Winter |
| Applicable Scene | Daily |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | None |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Length | full length |
| Thickness | heavyweight |
| Jeans Style | pencil pants |
| Fabric Type | Plaid |
| Waist Type | MID |
| Fit Type | taper |
| Wash | No |
| Closure Type | zipper fly |
| Brand Name | SauceZhan |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Gender | MEN |
| Item Type | JEANS |
| material | 100% cotton |
| elastic | without elastic |
| density | 20 oz |
| fabric | sanforized denim |
| color | indigo |
Instock
There are no reviews yet.