Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Applicable Scene | Daily |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | rivet |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | EXL916-AG |
| Style | Casual |
| Length | full length, Full length |
| Jeans Style | STRAIGHT |
| Fabric Type | Plaid |
| Waist Type | high |
| Fit Type | STRAIGHT |
| Wash | No |
| Closure Type | zipper fly |
| Brand Name | SauceZhan |
| Origin | Mainland China |
| CN | BEIJING |
| Material | Denim, Cotton and linen |
| Gender | MEN |
| Item Type | JEANS |
| Color | blue |
| Pants fly | Zipper |
| Time to market | 2021 |
| elasticity | Inelastic |
| Basic style | Youth pop |
| thickness | 19 oz |
| Applicable scenario | Other leisure |
| Applicable object | Youth |
| Style layout | Straight fit |
| Trouser leg style | Straight |
Instock
There are no reviews yet.