Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Applicable Scene | Daily |
| Decoration | Letter |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Length | full length, Full length |
| Jeans Style | STRAIGHT |
| Fabric Type | Coated |
| Waist Type | high |
| Fit Type | STRAIGHT |
| Wash | No |
| Closure Type | button fly |
| Brand Name | SauceZhan |
| Origin | Mainland China |
| CN | BEIJING |
| Material | Denim |
| Gender | MEN |
| Item Type | JEANS |
| color | Blue |
| elasticity | Bullet free |
| basic style | Popular youth |
| Applicable season | four seasons |
| Year and season of listing | Winter 2021 |
| thickness | 16.8 oz |
Instock
There are no reviews yet.