Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Applicable Scene | shopping |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | embroidery |
| Pattern Type | Geometric |
| Model Number | Y2K |
| Style | Punk Style |
| Length | full length |
| Thickness | midweight |
| Jeans Style | Wide leg pants |
| Fabric Type | Stripe |
| Waist Type | low |
| Fit Type | LOOSE |
| Wash | light |
| Closure Type | button fly |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Material | COTTON |
| Gender | MEN |
| Item Type | JEANS |
Instock
There are no reviews yet.