Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Applicable Scene | Daily |
| Decoration | None |
| Pattern Type | Solid |
| Length | full length, Full length |
| Thickness | heavyweight, 20.5 oz |
| Jeans Style | pencil pants |
| Fabric Type | Plaid |
| Waist Type | high |
| Fit Type | taper |
| Wash | No |
| Closure Type | zipper fly |
| Brand Name | SauceZhan |
| Origin | Mainland China |
| CN | BEIJING |
| Gender | MEN |
| Item Type | JEANS |
| material | 100% cotton |
| color | Blue |
| Fly | zipper fly |
| Elastic force | inelastic |
| style | vintage |
| Applicable season | Autumn and winter |
| Applicable scenario | daily |
| Suitable | adult |
| Fit | taper fit |
Instock
There are no reviews yet.