Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Applicable Season | summer |
| Applicable Scene | Daily |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | rivet |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Thickness | midweight, 10 oz |
| Jeans Style | STRAIGHT |
| Waist Type | MID |
| Fit Type | LOOSE |
| Wash | light |
| Closure Type | zipper fly |
| Brand Name | SauceZhan |
| Origin | Mainland China |
| CN | BEIJING |
| Gender | MEN |
| Item Type | JEANS |
| fabric type | sanforized selvedge Denim |
| elasticity | wichout elasticity |
| Suitable | adult |
| length | short |
| Fit | loose fit |
| material | 100% cotton |
| Leg fit | loose leg |
| laundry guide | Hand wash in cold water |
Instock
There are no reviews yet.