Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Decoration | sashes |
| Pattern Type | Solid |
| Jeans Style | Wide leg pants |
| Fabric Type | Plaid |
| Waist Type | high |
| Fit Type | LOOSE |
| Wash | No |
| Closure Type | button fly |
| Brand Name | SauceZhan |
| Origin | Mainland China |
| CN | BEIJING |
| Material | Denim |
| Gender | MEN |
| Item Type | JEANS |
| color | Blue |
| Fly | button |
| Elasticity | No elasticity |
| style | vintage |
| seasons | four seasons |
| thickness | 14.8 oz |
| Applicable scene | casual |
| length | Full length |
Instock
There are no reviews yet.