Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Applicable Scene | Daily |
| Decoration | rivet |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage, Youth fashion |
| Length | full length, trousers |
| Thickness | midweight, 14 oz |
| Jeans Style | STRAIGHT |
| Fabric Type | Plaid |
| Waist Type | MID |
| Fit Type | STRAIGHT |
| Wash | Moustache Effect |
| Closure Type | zipper fly |
| Brand Name | SauceZhan |
| Origin | Mainland China |
| CN | BEIJING |
| Gender | MEN |
| Item Type | JEANS |
| material | cotton |
| Denim fabric | selvedge denim |
| COLOR | Blue |
| Pant placket | Zipper |
| Elasticity | Inelastic |
| Applicable season | Four Seasons General |
| Year and season of listing | Winter of 2021 |
| Applicable object | adult |
Instock
There are no reviews yet.