Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Decoration | rivet |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | EX315XX-L3 |
| Style | vintage |
| Length | full length, Full length |
| Jeans Style | STRAIGHT |
| Fabric Type | Coated |
| Waist Type | high |
| Fit Type | taper |
| Wash | No |
| Closure Type | button fly |
| Brand Name | SauceZhan |
| Origin | Mainland China |
| CN | BEIJING |
| Material | Denim, 92% cotton + 8% linen |
| Gender | MEN |
| Item Type | JEANS |
| Color | blue |
| release time | 2021 |
| Basic style | Popular youth |
| Applicable season | Autumn |
| thickness | 16.5 oz |
| Applicable object | Youth |
Instock
There are no reviews yet.