Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Applicable Season | Spring and Autumn |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | None |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | 314xx |
| Length | full length, full length |
| Thickness | midweight |
| Jeans Style | pencil pants |
| Fabric Type | Plaid |
| Waist Type | MID |
| Fit Type | Slim |
| Wash | No |
| Closure Type | zipper fly |
| Brand Name | SauceZhan |
| Origin | Mainland China |
| CN | BEIJING |
| Material | Denim |
| Gender | MEN |
| Item Type | JEANS |
| color | Black and Indigo |
| seasion | four seasion |
| style | vintage |
| Inner Length | L32 |
| thinckness | indigo 12.5 oz, black 13.5 oz |
| waist | medium rise |
| zipper | YKK zipper |
| shrinkage | about 2%~3% |
Instock
There are no reviews yet.